Telesis Samsun Bölge Bayii &Samsun Telesis Bölge Bayii.... Telemedic Mavi Kod Samsun Sinop Ordu Amasya- Mavi Kod -Telemedic Samsun-Telemedic Amasya-Telemedic Sinop-Telemedic Ordu-Mavikod Samsun-Mavikod Amasya-Mavikod Ordu-Mavikod Sinop-Hemsire Cagrı Sistemleri Samsun Sinop Ordu Amasya-Mavikod Sistemleri
 
 
  Hastane Cagrı Sistemleri / PEMBE KOD
 
 
MAVİ BEYAZ PEMBE KIRMIZI ACİL KOD SİSTEMİ

  

 

 MAVİ-PEMBE-BEYAZ  KIRMIZI ACİL  KOD SİSTEMİ

   

 

Mavi kod 22 22 pembe kod 33 33 beyaz kod 11 11 Kırmızı 444 44ulusal renkli kod çağrısı hastanenin tüm dahili telefonlarından  tuşla veya mavi kod butonuyla   başlatılan sistemdir. 

  

Mavi kod  çağrıları  mavi kod ekip çağrı cihazlarına pembe ve beyaz kod çağrıları güvenlik çağrı cihazlarına kırmızı kod sivil savunma  cihazlarına adres  bilgileri 5 saniye içinde  mesaj olarak  gönderir.

  

Sistem hastanenin mevcut telefon alt yapısı kullanılarak çalışan, ekonomik, güvenli  hastane acil  kod yardım  sistemdir.

  

Hastane Acil kod ve çağrı sistemi, aktarıcı, mobil çağrı cihazı[ PAGER] sunucu santral , hastanenin telefon alt yapısı ve web yazılımından oluşmaktadır.

 

Rapor ve olaylara hastane bilgisayar ağına bağlı tüm bilgisayarlar dan, şifreyle sisteme girilerek durum raporları, acil kod konsültasyon istekleri tarihleri ve saati ile incelenebilmektedir. 

 

  

                                                          ACİL KONSÜLTASYON SİSTEMİ

 

 

 Acil Servis konsültasyon  Çağrı Paneli üzerinde her branş için alan olup Tek dokunuşla çağrı başlatılabilir ve  var olan çağrı sonlandırılabilirdir.  Konsültasyon mavi, pembe, Beyaz kod çağrısı başlatabilir.  Çağrı durumuna göre bölgenin arka plan rengi çağrı yok ise (mavi), çağrı süresi 0-5dk  (turuncu), çağrı süresi 5-15dk (kırmızı) olmaktadır. Gün içinde kaçıncı çağrı olduğu gösterir. Yapılan çağrı ile ilgili bilgi mesajı, en geç 5 saniye içinde konsültasyon doktor PAGER cihazına iletir. Tüm çağrıların branşları, çağrı kayıt numaraları, zamanları ve müdahale süreleri tarih aralığına göre raporlaryan ünitemizdir.

 

  

Sistemimiz sağlık bakanlığı yönetmeliğini %100 sağlamaktadır.

 

 
   
  iletişim
   
 
Adres : Kale Mah. Şafak Sok.Kılıchan İşhanı.No:23 Kat :2 Daire :7 İlkadım / SAMSUN
Tel : (0362) 431 77 39
Fax : (0362) 431 77 47
E-Posta : erentelekom55@gmail.com
   
  © 2013 erentelekom.com.tr tüm hakkı saklıdır...